محصولات برند پوکا(PUKKA)

    مدیریت مجموعه پوکا پس از تجربه‌ای طولانی در صنعت ابزار برقی و قطعات یدکی در سال1379 به عنوان اولین شرکت ایران اقدام به واردات قطعات یدکی کلیه ابزار برقی ( آرمیچر و بالشتک) با مارک MJS نمود.

    عنوان اولین واردکننده قطعات یدکی انواع ابزارهای برقی در ایران جزء افتخارات مدیریت پوکا می‌باشد. ایده همیاری صاحبان صنایع و مشاغل کشورمان درخصوص واردات ابزار برقی باکیفیت مطلوب اط کشور چین، سبب همکاری و انتقال تجارت فنی در کنار بهترین کارخانه‌جات تولید ابزار برقی و تولیدکنندگان قطعات یدکی در آن کشور گردید. بعداز دوران تحقیق و توسعه، محصول سنگ فرز G1802 با ایده و سرمایه‌گذاری ایرانی تحت بالاترین استانداردهای کیفی، تولید و روانه بازار مصرف گردید که مورد استقبال گرم و کم نظیر صاحبان صنایع و مشاغل قرار گرفت و اکنون با گذشت زمان بیش از یک دهه کماکان در زمره بهترین و پرفروش‌ترین سنگ فرزها در بازار ایران است.

    همین استقبال گرم ما در ادامه راه جهت تحقیق، توسعه، تولید و واردات ابزارهای برقی مطابق با معیارهای جهانی مصمم‌تر نمود و بااستعانت از درگاه الهی و تکیه بر کادر مجرب با دانش فنی بالا و درک صحیح از نیازهای صنعتگران ایرانی، گلچینی از باکیفیت‌ترین ابزارهای برقی را مهیا نمودیم.

    سپس جهت انسجام در ارائه سرویس بهتر به نمایندگان، فروشندگان و مصرف کنندگان ابزار برقی پوکا، ساختمان منحصر به فرد مجموعه پوکا پایه‌گذاری و همچنین جهت تسریع و ارائه خدمات پس از فروش متمایز شرکت "پوکاسرویس" به عنوان مجری خدمات پس از فروش ابزار برقی پوکا تاسیس گردید.