محصولات برند رونیکس(RONIX)

  اگر بخواهیم لیستی از بهترین ابزارآلات موجود در ایران تهیه کنیم، بدون شک نام ابزارآلات رونیکس در ابتدای این لیست قرار دارد. با وجود ابزار رونیکس افراد مختلف به خصوص صنعتگران می‌توانند، همزمان کیفیت بالا و قیمت مناسب را در کنار یکدیگر تجربه کنند. جالبت است بدانید، ابزار RONIX مطابق با بروزترین استانداردهای بین‌المللی تولید می‌شود و به همین جهت در سراسر دنیا طرفداران زیادی را جذب خود کرده است.

  کمی از تاریخچه شرکت رونیکس

  فعالیت کارخانه رونیکس به طور رسمی در سال 1383 در کشور عزیزمان ایران، توسط محمدرضا رامخو، آغاز شد. این کارخانه از همان ابتدای فعالیت خود، در حوزه تولید انواع ابزارآلات برقی و بادی، انقلابی بزرگ در خاورمیانه به پا کرد. ابزارآلات این شرکت دارای ویژگی‌هایی مانند دوام و استحکام بالا، طراحی مناسب، قیمت مقرون به صرفه، وزن استاندارد و... است.

  حفظ سلامت و ایمنی انسان‌ها برای شرکت رونیکس بسیار قابل اهمیت است، به همین دلیل این کارخانه از بروزترین تجهیزات و متخصص‌ترین افراد، برای تولید محصولات خود استفاده می‌کند؛ تا افراد در هنگام استفاده از ابزارآلات رونیکس دچار هیچ گونه مشکلی نشوند. تمامی محصولات تولیدی این کارخانه از آزمایش‌های پی در پی عبور می‌کنند و بعد وارد بازار می‌شوند.

  تولیدات این برند به مرور آنچنان گسترش پیدا کرد، که امروزه حتی شرکت رونیکس، صاحب صادرات بزرگ به کشورهای مختلف نیز می‌باشد.

  رونیکس در سراسر ایران دارای نمایندگی‌های متعدد است؛ که این نشان دهنده استقبال ویژه مردم نسبت به این برند می‌باشد. جالب است بدانید، بسیاری از این نمایندگی‌ها در کشورهایی مانند کره جنوبی، فرانسه، آلمان و... قرار دارد، که رونیکس در تولید برخی محصولات خود حتی از آن‌ها کمک می‌گیرد.

   

  قیمت ابزارآلات رونیکس

  قیمت یکی از مهم‌ترین فاکتورهای خرید است که با کمک شرکت رونیکس بسیاری از کاربران دیگر دغدغه قیمت را نخواهند داشت. این کارخانه محصولات خود را با وجود اینکه با بهترین متریال و کیفیت تولید می‌کند، از مشتریان کمترین سود را دریافت می‌کند.

  ممکن است برای شما نیز سوال پیش آمده باشد که قیمت ابزارآلات RONIX چقدر است؟ در پاسخ به این سوال باید گفت قیمت ابزارآلات این برند تابع مواردی مانند نوع، مدل، اندازه ابزار و... است؛ به همین دلیل نمی‌توان برای محصولات برند رونیکس قیمت واحدی نظر گرفت.

  برای اطلاع دقیق از هزینه تجهیزات مورد نیاز خود توصیه می‌شود به سایت مجموعه مراجعه کنید و یا با کارشناسان تیم پشتیبانی تماس بگیرید.